Zespół Szkół nr 52 - 01
Zespół Szkół nr 52 - 02
Zespół Szkół nr 52 - 03
Zespół Szkół nr 52 - 04
Zespół Szkół nr 52 - 05
Zespół Szkół nr 52 - 06
Zespół Szkół nr 52 - 07
Zespół Szkół nr 52 - 08
Zespół Szkół nr 52 - 09
Zespół Szkół nr 52 - 10
Zespół Szkół nr 52 - 11
Zespół Szkół nr 52 - 12
Zespół Szkół nr 52 - 13
Zespół Szkół nr 52 - 14
Zespół Szkół nr 52 - 15
Zespół Szkół nr 52 - 16
Zespół Szkół nr 52 - 17
Zespół Szkół nr 52 - 18
Zespół Szkół nr 52 - 19
Zespół Szkół nr 52 - 20
Zespół Szkół nr 52 - 21
Zespół Szkół nr 52 - 22
Zespół Szkół nr 52 - 23
Zespół Szkół nr 52 - 24
Zespół Szkół nr 52 - 25
Zespół Szkół nr 52 - 26
Zespół Szkół nr 52 - 27
Zespół Szkół nr 52 - 28
Previous Next

ORGANIZACJA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

1 WRZEŚNIA 2020 r.

Szanowni Państwo,

informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiczną i obowiązującymi przepisami wprowadzamy zasady mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, rodzicom i wszystkim pracownikom szkoły.

Listy dzieci przydzielonych w roku szkolnym 2020/2021 do konkretnych oddziałów w klasach pierwszych oraz w klasach czwartych wywieszone są  w gablocie przed szkołą.             

 Informacji udziela również telefonicznie sekretariat szkoły.

Na spotkania z wychowawcami zapraszamy wyłącznie rodziców dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz rodziców uczniów klas 1 oraz klas 4. Dzieci przychodzą z jednym opiekunem, wchodzą wejściem od strony hali (parkingu). Rodzice proszeni są o założenie maseczek. Wszyscy zobowiązani są do dezynfekcji rąk i zachowania dystansu.

Rodzice pozostałych dzieci oczekują przed wejściem do budynku szkoły, pamiętając o zachowaniu bezpiecznych odległości.

 

HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021       1 WRZEŚNIA 2020 r.

 

KLASA

IMIĘ I NAZWISKO

WYCHOWAWCY

GODZINA SALA WEJŚCIE
OP

Grażyna Dworakowska

Małgorzata Ściegienna

8.15 Sala gimnast. od strony hali (parkingu)
1a Dorota Domidowicz 9.00 Hala od strony hali (parkingu)
1b Monika Kotomska 10.00 Hala od strony hali (parkingu)
1c Monika Hyc 11.00 Hala od strony hali (parkingu)
2a Ewa Kijewska 8.15 Nr 1 główne (górą)
2b Małgorzata Łojek 8.30 Nr 2 główne (górą)
2c Małgorzata Trojanowska 8.45 Nr 3 główne (górą)
2d Ewa Leśnikowska 9.00 Nr 10 główne (górą)
3a Elżbieta Gorczyk 9.15 Nr 12 główne (górą)
3b Anna Tomasiuk 9.30 Nr 1 główne (górą)
3c Małgorzata Gugała 9.45 Nr 2 główne (górą)
3d Renata Roguska 10.00 Nr 3 główne (górą)
4a Izabela Wysocka 9.30 Sala gimnast. od strony hali (parkingu)
4b Michał Kielian 10.30 Sala gimnast. od strony hali (parkingu)
4c Dorota Sikorska - Dziawer 12.30 Sala gimnast. od strony hali (parkingu)
4d Małgorzata Komorowska - Specjalska 11.30 Sala gimnast. od strony hali (parkingu)
5a Wioletta Sajdak 10.15 Nr 23 główne (górą)
5b Katarzyna Gontarczyk 10.15 Nr 8 główne (górą)
5c Grażyna Szczepańska 10.15 Nr 19 boczne (dawne gimnazjum)
6a Aleksandra Kolasińska-Jahn 10.30 Nr 18 boczne (dawne gimnazjum)
6b Edyta Chrząszcz-Bień 10.30 Nr 7 główne (górą)
6c Mariola Figarska 10.40 Nr 25 główne (górą)
6d Paweł Gawryjołek 10.40 Nr 12 boczne (dawne gimnazjum)
7a Alina Lachowska 10.50 Nr 20 główne (górą)
7b Sylwia Jaśkiewicz 10.50 Nr 10 boczne (dawne gimnazjum)
7c Beata Adamska 11.00 Nr 22 główne (górą)
7d Agnieszka Osińska-Nowicka 11.00 Nr 14 boczne (dawne gimnazjum)
8a Bożena Kolińska 11.15 Nr 5 główne (górą)
8b Anna Tworkowska 11.15 Nr 24 główne (górą)
8c Joanna Juszczyk 11.15 Nr 6 boczne (dawne gimnazjum)