Zespół Szkół nr 52 - 01
Zespół Szkół nr 52 - 02
Zespół Szkół nr 52 - 03
Zespół Szkół nr 52 - 04
Zespół Szkół nr 52 - 05
Zespół Szkół nr 52 - 06
Zespół Szkół nr 52 - 07
Zespół Szkół nr 52 - 08
Zespół Szkół nr 52 - 09
Zespół Szkół nr 52 - 10
Zespół Szkół nr 52 - 11
Zespół Szkół nr 52 - 12
Zespół Szkół nr 52 - 13
Zespół Szkół nr 52 - 14
Zespół Szkół nr 52 - 15
Zespół Szkół nr 52 - 16
Zespół Szkół nr 52 - 17
Zespół Szkół nr 52 - 18
Zespół Szkół nr 52 - 19
Zespół Szkół nr 52 - 20
Zespół Szkół nr 52 - 21
Zespół Szkół nr 52 - 22
Zespół Szkół nr 52 - 23
Zespół Szkół nr 52 - 24
Zespół Szkół nr 52 - 25
Zespół Szkół nr 52 - 26
Zespół Szkół nr 52 - 27
Zespół Szkół nr 52 - 28
Previous Next
20210326_131424
20210326_131439
20210326_131444
20210326_131451
20210326_131456
20210326_131504
20210326_131521
20210326_131531
20210326_131554
20210326_131604
20210326_134156
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
20210211_114335
20210211_114347
20210211_114414
20210211_114425
20210211_114449
20210211_114539
20210211_114556
20210211_114614
20210211_114714
20210211_114737
20210211_114803
20210211_114821
20210211_114843
20210211_114851
20210211_114904
20210211_114918
20210211_114926
20210211_121254
20210211_121617
20210211_122022
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Plakat 2 11

          W dniach 15-16 maja 30 osobowa grupa zawodników z naszej szkoły zaprezentowała się podczas Mistrzostw Polski Szkół Sportowych w pływaniu w Raciborzu.
          Dla większości z nich była to najważniejsza impreza w życiu i egzamin zdali na ocenę celującą! 
Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: 13 lat i młodsi oraz 14-15 lat. Po zaciętej walce nasi uczniowie WYGRYWAJĄ obie kategorie. Zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej zawdzięczamy ich ciężkiej pracy, sercu do walki i zaangażowaniu, jakie pokazali podczas minionego weekendu. 
          Na pochwałę zasługuje cały zespół zawodników oraz Trenerzy, którzy zgodnie stwierdzili , że do zwycięstwa przyczynił się każdy zawodnik.

Wygrywamy :
Klasyfikację drużynową w obu kategoriach wiekowych.
Klasyfikację medalową w obu kategoriach wiekową.
Ponadto Izabela Nowak ( młodsza kategoria wiekowa - zostaję NAJLEPSZĄ  zawodniczką zawodów) !

W składzie drużyny znaleźli się:
Klasa 6c :
Aleksander Kirsz

Klasa 7c:
Izabela Nowak ,Alicja Łotowska, Oliwia Narkiewicz, Oliwia Mikołajczyk, Aleksandra Czubik, Maja Bakun, Arkadiusz Wildner, Leon Stefański, Maciek Krysiak, Michał Dobryjanowicz, Piotr Widła, Kamil Witkowski

Klasa 8c:
Paula Figurska, Natalia Brojanowska, Marta Czubik, Oliwia Próba, Katarzyna Ryznar, Julia Grzegorzewska, Zuzanna Rychlewicz, Filip Topp, Oskar Ślesik, Oskar Gliński, Kacper Wasilewski, Kacper Antosik, Jakub Dublewski, Kacper Tobiasz, Bartłomiej Garwulewski
Jakub Wiśniewski

                                                                         GRATULACJE !!!!