Zespół Szkół nr 52 - 01
Zespół Szkół nr 52 - 02
Zespół Szkół nr 52 - 03
Zespół Szkół nr 52 - 04
Zespół Szkół nr 52 - 05
Zespół Szkół nr 52 - 06
Zespół Szkół nr 52 - 07
Zespół Szkół nr 52 - 08
Zespół Szkół nr 52 - 09
Zespół Szkół nr 52 - 10
Zespół Szkół nr 52 - 11
Zespół Szkół nr 52 - 12
Zespół Szkół nr 52 - 13
Zespół Szkół nr 52 - 14
Zespół Szkół nr 52 - 15
Zespół Szkół nr 52 - 16
Zespół Szkół nr 52 - 17
Zespół Szkół nr 52 - 18
Zespół Szkół nr 52 - 19
Zespół Szkół nr 52 - 20
Zespół Szkół nr 52 - 21
Zespół Szkół nr 52 - 22
Zespół Szkół nr 52 - 23
Zespół Szkół nr 52 - 24
Zespół Szkół nr 52 - 25
Zespół Szkół nr 52 - 26
Zespół Szkół nr 52 - 27
Zespół Szkół nr 52 - 28
Previous Next

 

 

                                                            Plan zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2019-2020
lp. L. godz. Nazwa zajęć Nauczyciel dzień tygodnia godziny sala
1 1 Zajęcia ogólnorozw. - gry i zabawy B. Adamska poniedziałek 12.45-13.30 x
2 1 Zajęcia ogólnorozw. - gry i zabawy B. Adamska piątek 10.45-11.30 x
3 1 Zajęcia ogólnorozw. - gry i zabawy A. Twarowska piątek 14.00 - 15.00 x
4 1 Zajęcia ogólnorozw. - gry i zabawy A. Twarowska piątek 15.00-15.30 x
5 1 Koło ANGLOMANIACY J. Dybczak czwartek 13.45-14.30 12
6 1 Koło "Mądre główki" R. Roguska czwartek 11.45-12.30 15b
7 1 Koło czytelniczo-teatralne A. Zielinska piątek 11.45-12.30 bibl
8 1 Koło czytelniczo-teatralne A. Zielińska piątek 14.35-15.20 bibl
9 1 Koło Potrafię więcej M. Gugała czwartek 8.00-8.45 14
10 1 Koło Ortografia na wesoło M. Ściegienna środa 8.00-8.45 2
11 1 ASY z 3 klasy G. Dworakowska poniedziałek 11.45-12.30 11
12 1 Koło Potrafię więcej D. Domidowicz poniedziałek 11.45-12.30 10
13 1 LEGOMANIAK - zajęcia dla klas 3-4 A. Dźwigała czwartek 12.45-13.30 czytel
14 1 LEGOMANIAK – zajęcia dla klas 3-4 A. Dźwigała czwartek 13.45-14.30 czytel
15 1 KLUB ORTOGRAFFITII M. Hyc środa 8.00-8.45 11
16 1 Koło - Młody informatyk E. Chrząszcz-Bień czwartek 12.45-13.30 21
17 1 Zajęcia wokalno-muzyczne -Chór A. Wiliams wtorek 14.35-15.20 14
18 1 A. Wiliams wtorek 15.20-16.05 14
19 1 Koło informatyczno-matematyczne S. Jaśkiewicz poniedziałek 14.35-15.20 17
20 1 Polacy na przestrzeni dziejów M. Kielian poniedziałek  15.25-16.10 20
21 1 Bezpieczni w domu i na drodze G. Skuza wtorek 14.35-15.20 13
22 1 Koło chemiczne BLIŻEJ CHEMII A. Tworkowska czwartek 14.35-15.20 24
23 1 Młody programista G. Skuza piątek 14.35-15.20 13
24 1 Koło WOLONTARIATU A. Osińska poniedziałek 15.25-16.10 14
25 1 Wędrówki dalekie i bliskie M. Komorowska-Specjalska czwartek 15.25-16.10 22
26 1 Koło Matematyka jest wszędzie J. Proczkowska czwartek 14.35-15.20 5
27 1 Koło ENGLISH CLUB B. O’Connor środa 13.45-14.30 15
28 1 Koło językowo-literackie 8a D. Sikorska-Dziawer wtorek 15.25-16.10 19
29 1 Koło językowo-literackie 8b I. Marczewska piątek 8.00-8.45 17
30 1 Koło językowo-literackie 8c I. Marczewska czwartek 15.25-16.10 17
31 1 Koło Z matematyką w przyszłość 8a S. Jaśkiewicz piątek 13.45-14.30 17
32 1 Koło Z matematyką w przyszłość 8b Z. Makuch środa 14.35-15.20 16
33 1 Koło Z matematyką w przyszłość 8c B. Kolińska wtorek 16.15 5